Styl

23. ledna 2015 15:34

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Linda Rybová jako leklá ryba

MÓDNÍ POLICIE: Linda Rybová jako leklá ryba

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Linda Rybová jako leklá ryba

Nemastný/neslaný oděv dělá z této atraktivní herečky šedou myšku. Outfit postrádá jeden výrazný prvek, který by model rozzářil. Ještě bych chtěla zdůraznit materiál kabátu – u zimních oděvů je dobré ho nepodceňovat. Kabát hnědé barvy se nehezky krabatí, a tak působí lacině.

Aňa má styl

Aňa Geislerová vypadá skvěle. Její rudé šaty s netradičním potiskem jsou pěkné. O tom, že se herečka ve světě módy skvěle orientuje, není pochyb. Tento model, který vyvětrala na červeném koberci, je také sympatický. Černé doplňky dokonale tlumí pestré koktejlky a vytvářejí tak potřebný a nenucený glamour vzhled. Možná bych od ní očekávala víc, ale to jen proto, že v minulosti nastavila laťku zatraceně vysoko.

Bára a opět její křivák

Spisovatelka si vytvořila patřičný styl, kterého se drží zuby nehty. Kožený křivák k ní patří stejně tak jako její blond hříva. Chvíli jsem si na to musela zvykat, protože v době, kdy byl kožený křivák největším módním hitem sezony, vypadala něm Bára příliš „snaživě“. Dnes se mi její styl líbí. Přestože se Bára obaluje do laviny černé, barva je v zajímavém kontrastu s její pokožkou a vlasy.

Sdílejte článek
Štítky ryby styl herec vzhled Anna Geislerová oděv Linda Rybová

Přečtěte si také