Styl

28. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Lindo, ten svetr vrať Geňovi

MÓDNÍ POLICIE: Lindo, ten svetr vrať Geňovi

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lindo, ten svetr vrať Geňovi

Když už si myslím, že jsem z módních hrůz viděla vše, vždycky se vyskytne model, který mě překvapí, vžene mi slzy do očí a nutí mě přemýšlet na tím, zda není lepší vzít si život. Přesně tyhle pocity ve mně vzbuzuje tento outfit. U sympatické zpěvačky Lindy Finkové ještě zcela jistě nedošlo k majetkovému vyrovnání s bývalým partnerem Geňou. Tento maxisvetr určitě musí patřit jemu. Vínové kozačky by snad nebyly ani tak hrozné, ale jelikož jsem dostala při pohledu na svetr zánět spojivek, nejsem si jistá, co si o nich mám myslet.

Boty z tanečních a svetr ze sjezdovky

Václav Neckář je úžasný! Je to jednoznačně jeden z mých nejoblíbenějších zpěváků vůbec. Ale ten outfit mu prostě odpustit nemohu. Nechápu, proč má zpěvák na sobě termo rolák, s kterým zřejmě zbrázdil všechny sjezdovky v Krkonoších a pak ho jaksi zapomněl sundat. Jeho střevíce jsou tak protančené, že jistě pamatují doby, kdy Václav chodil do tanečních. A včera to opravdu nebylo…

Ach jo, Evo, zase je to hrůza!

EvaDecastelo je milá, snažila jsem se tedy pochopitelně najít na snímku alespoň jednu věc, o které bych mohla napsat cokoliv kladného. Marně. Moderátorka prostě nezvládá základní pravidla odívání. Kombinuje nekombinovatelné. Její koženkové kalhoty mají působit sexy, ale krajkou nastavený pas vypadá, jako kdyby při šití došla látka. Výsledek? Vulgární! Ke kalhotám se vůbec nehodí sportovně laděný top. Ten neodpovídá ani barvou, ani materiálem. Kožené kozačky jsou hezké, ale takhle natažené přes koženkové kalhoty vypadají šíleně. Nápadné náušnice ve výrazných uších moderátorky také nejsou příliš šťastnou volbou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také