Styl

27. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Lucie, tohle je bílá nuda!

MÓDNÍ POLICIE: Lucie, tohle je bílá nuda!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lucie, tohle je nuda!

Tento model postrádá šmrnc. Modelka si sice může dovolit bílou barvu od hlavy až k patě, ale kombinace různých odstínů bílé není šťastná. Lucie Hadašová měla zvolit koženou bundu a balerínky v jiné barvě. Výsledek je tedy jasný. Outfit je stejně tak záživný, jako učebnice molekulové fyziky a termiky.

Tobě nepomůže ani vůle boží

Kůže je sice in, ale ne v této podobě. Bunda se zipy a vodopádovým dekoltem postrádá elegantní a svěží vzhled. Působí jako zapomenutý kousek za regálem v potřebách pro motorkáře. Černé úpletové šaty by byly pěkné, pokud by je Mahulena Bočanová rozzářila výrazným psaníčkem nebo zajímavou obuví. Tuto funkci zcela určitě nesplnil náhrdelník s bílým křížem. Díky němu tomuto modelu nepomůže ani vůle boží.

Tuhle rozpačitost jsi ustála

Zorka Kepková zvolila velice nečekaný model. Kalhoty jsou opravdu výrazné, ale moderátorka jejich flórou inspirovaný dezén utlumila elegantní halenkou. Lodičky jsou zcela určitě lepší volbou než jejich černá verze. Přestože model na první pohled působí rozpačitě, sympatická blondýnka tento vzhled ustála.

Sdílejte článek
Štítky Mahulena Bočanová vzhled Zorka Hejdová Lucie Hadašová

Přečtěte si také