Styl

25. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Lucie, vypadáš jako vzorkovník na tapety

MÓDNÍ POLICIE: Lucie, vypadáš jako vzorkovník na tapety

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vypadáš jako vzorkovník na tapety

Asymetrické šaty jsou zajímavou volbou. Oceňuji extravaganci a odvahu Lucie Zedníčkové. Psaníčko pestrých barev se bohužel k pruhovaným mini nehodí. Nikdy nekombinujte dva výrazné kousky odlišných dezénů, budete vypadat jako tapetový vzorkovník.

Palec nahoru za ženskost

U této herečky je sympatické, že sází na ženskost a ne na pohodlí, jako tomu je u mnoha žen české umělecké scény. Příliš zdobený stříbrný model bohužel herečku zradil. Detaily kolem krku a na rukávech působí moc zdobeně a staromódně. Široký opasek vypadá lacině. Kdyby Simona Postlerová sáhla po jemnějším pásku a odpárala límec připomínající prvek ze záchranné vesty, vypadal by tento retro vzhled o poznání lépe.

Bylas na návštěvě u Rákosníčka?

Na brčálových šatech bych nenechala nit suchou, ale jelikož se jedná o taneční kostým, budu se tentokrát držet zkrátka. Mahulena Bočanová tentokrát vypadá, jako by se oblékla do žabince. Myslím, že barva inspirovaná Jóžinem z bažin hereččinu vzhledu jen ubližuje. Tento odstín vypadá dobře k jiným odstínům pleti, než je ten její.

Sdílejte článek

Přečtěte si také