Styl

25. dubna 2015 17:32

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Lucko, kdo dával dohromady tvůj model? Nějaký rozvášněný blázen?

MÓDNÍ POLICIE: Lucko, kdo dával dohromady tvůj model? Nějaký rozvášněný blázen?

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lucko, kdo dával dohromady tvůj model? Nějaký rozvášněný blázen?

Modelka Lucie Kovandová zvolila model poskládaný z opravdu netradičních prvků. Její žluté šaty jsou roztomilé, ale kombinace kotníčkových kozaček se cvočky a kabelka posetá stejnými detaily se k šatům s retro nádechem hodí stejně tak dobře jako vepřové koleno na menu veganské restaurace. To samé platí o náhrdelníku, který působí lacině. Ano, výrazné šperky jsou in, ale ne každý je umí nosit. A pokud vypadáte jako provozní od autodromu z Matějské, patříte mezi ty, kteří by si tento trend osvojovat neměli.

Verčo, tohle ne...

Veronika Kašáková je sice atraktivní žena, ale její model by se hodil spíše na dámu pokročilého věku. Šaty z krajky jsou velice neatraktivní, vypadají jako kus záclony. Děsivé jsou i černé punčochy připomínající nohy napadené mrazem těsně před amputací. Takže rada pro příště. Verčo, vsaď na jednoduchost!

Monika má zlatou medaili!

Přestože její model s oblíbeným černobílým vzorem připomíná šachovnici. Šach mat v tomto modelu nikomu nedá. Šaty vypadají jako outfit chlípné sekretářky, která musí držet přísný dress code, ale neopomene na to, aby potěšila zvrhlého šéfa. Půvabná Monika Leová si může dovolit zajímavější modely, než je tento. Ale musím pochválit obuv a také fakt, že si na sebe nevzala černé punčochy, díky tomu vypadá její model mladistvěji. Takže tentokrát je Monika v dnešní módní paralympiádě za hvězdu.

Sdílejte článek
Štítky Monika Leová Veronika Kašáková trend oděv Paralympijské hry Lucie Kovandová

Přečtěte si také