Styl

22. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ludvík XIV. by záviděl

MÓDNÍ POLICIE: Ludvík XIV. by záviděl

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ludvík XIV. by záviděl

Aňa Geislerová vypadá jako pravá bohyně Slunce. Šaty jsou dokonalé. Flitry posetý živůtek a objemná sukně herečce skvěle padnou. Není divu, že je považovaná za módní ikonu. Úprava jejích vlasů i make-up jsou také dokonalé. Šaty mají vzadu otevřená záda, takže tento model splnil všechny požadavky na dokonalou večerní, elegantní, sexy, decentní róbu lichotící postavě. Bravo.

Jdeš z pohádky Kocour v botách?

Jezdecký styl herečce sluší. Ale i tak se Anife Vyskočilová dopustila mírných chybiček. Sako, které si vzala přes bílou košili, je krásné. Boty ale už nedrží fazonu a džíny měly být klasičtější. Pásek Hermés je nenucený prvek, který dodal celému modelu pořádnou dávku luxusu. To už se bohužel nedá říct o kozačkách, které naopak připomínají rekvizitu z pohádky o Kocourovi v botách.

Vem si občas nějaký doplněk

Modelka a Miss Jana Doleželová se opět oblékla do stylu stará-mladá. Černobílá košile s kostičkami je sama o sobě výrazná. Detaily s volány jsou zbytečné a oděv přeplácaný. Sukně s vysokým pasem je moderní, přestože opticky zkracuje trup. Zcela jistě by však zasloužila osvěžení zajímavými doplňky. Těch se ale u Doležalové snad nikdy nedočkáme. Tento model je prostě nuda, Miss ani tentokrát nepřekvapila.

Sdílejte článek
Štítky Ludvík XIV. styl herec Slunce Anife Vyskočilová Anna Geislerová Hermés Jana Doleželová Kocour v botách

Přečtěte si také