Styl

5. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Madonno, tys tomu dala!

MÓDNÍ POLICIE: Madonno, tys tomu dala!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Madonno, tys tomu dala!

Madonna se na společenskou událost nesoucí se v duchu punku oblékla stylově, u značky Givenchy. Je otázka, jestli by měla dostat cenu za nejhůře oblečenou celebritu večera, nebo naopak za nejlepší kostým. Podkolenky působí vulgárně, ale ještě horší je absence sukně nebo aspoň kalhot. Lodičky Casadei jsou ale hezké, vnášejí do jinak velice chaotického outfitu nádech elegance. Kdyby se nejednalo o večírek s tématem punk, byl by tenhle model při jiné příležitosti totální katastrofa.

Rozvíjej se, poupátko…

Těhotná Kim Kardashian, celebrita Reality TV, ráda ukazuje bříško. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby si k tomu nevybrala zrovna tenhle podivný model. Dlouhé šaty Givenchy jí zahalují nejen krk, ale i prsty na rukou! Modelu dala pomyslnou korunu hrůzy látka se stovkami natištěných růží. Kim vypadá jako nepříliš podařená postavička druhořadého sci-fi snímku. Doufáme, že v tomto případě za nešťastnou volbu šatů můžou hormony.

Šílená bludička

Olsenova dvojčata se oblékají opravdu extravagantně, ale ne vždy jim to vyjde. Kabát s kožešinou sice pochází z módního domu Chanel, nicméně nechápu, proč si ho herečka Mary Kate vzala na sebe zrovna v květnu. Trošku mi v něm připomíná smyslů zbavenou bludičku. O nějakém účesu nemůže být řeč, takže ten necháme být. Zato modré šaty s výrazným šperkem, který visí až k pupíku, ukazují, že Mary Kate má smysl pro humor. I nás pobavily.

Netopýr z hororu

Blond účes je zajímavá změna a klobouk dolů za odvahu. Herečce Anne Hathaway sluší, i když mně se líbí více jako brunetka s pronikavýma očima. Šaty od Valentina jsou velice sexy a u ukazují maximální množství těla, aniž by byly vulgární. Jediné, co mi vadí, jsou rukávy s detaily, které známe z filmu Addamsova rodina. Působí staromódně a jsou zoufalou snahou o kreativitu.

Zmiz zpátky do pohádky!

Opět model, za který by měly padat hlavy stylistů. Linda Evangelista je nádherná žena, o tom svědčí i její hvězdná kariéra. Nechápu ale, kdo přišel s nápadem obléct ji do šatů připomínajících závěsy. Topmodelka v nich vypadá jako bájná pohádková bytost, která ve světě lidí nemá co dělat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také