Styl

22. ledna 2015 15:45

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Marie, Marie, tohle mě dobije

MÓDNÍ POLICIE: Marie, Marie, tohle mě dobije

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Marie, Marie, tohle mě dobije

Marie Tomsová a její model připomínající reklamu na pražskou zoo vypadá hrozně. Bílé kozačky jsou out. Pokud nejste zrovna kovbojem žijícím na statku v Texasu, tak se takové parády vzdejte. To samé platí i o legínách se zebrovaným potiskem, ty noste, jen pokud žijete někde mimo civilizaci. Jinak se jim pro dobro svého okolí raději vyhněte. Působí infantilně a lacině.

Táňa na jedničku!

Taťána Kuchařová sází na módní trendy, které ji skvěle oprostí od fádního vzhledu, jenž často vídáme u jejích u kolegyň z branže. Dlouhé sako s netradičním potiskem a kožené tenisky jsou skvělou cestou, jak prodat pánský styl s osobitým nádechem. Zde nemohu nic vytknout, Táňa zabodovala.

Olgo, opět špatně!

Zpěvačka Olga a její módní styl. To je opravdu nesnadná kombinace, ze které se snad ještě nezrodilo nic, co by mě nadchlo. Její styl je nudný, laciný a chaotický. Kombinuje materiály i střihy, které k sobě nesedí. Zajímalo by mě, jak může Olgu napadnout, že latexové legíny, džínová bunda a krajkami posetý top je dobrá kombinace. Olgo, příště vsaď na jednodušší styl a kvalitnější materiály.

Sdílejte článek

Přečtěte si také