Styl

8. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Markéta je nebojácný chameleon

MÓDNÍ POLICIE: Markéta je nebojácný chameleon

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Markéta je nebojácný chameleon

Černé kožené bundy přes večerní róby jsou už okoukané. Na akcích je vídáme bezmála už pět let. Markéta Plánková měla zvolit jemnějšího styl. Goth jí nesedí. Herečka modelem ukázala, že je opravdový módní chameleon a nebojí se extravagantnějších kousků. To se cení.

Terezo, trefa!

Miss Fajksová zabodovala. Krajkovaný model byl na červeném koberci nepřehlédnutelný. Modelka k výrazným šatům sladila i vkusné doplňky. Terezino kouřové líčení očí vypadá dokonale. Tomu se říká trefa do černého.

Eliško, ladíš akorát s kobercem

Eliška Kaplicky v šatech asymetrického střihu tentokrát neoslnila. Její volba tohoto outfitu je naprosto nepochopitelná. Zdůrazněná ramena a minisukně skrytá pod maxisukní působí divně a zmateně. Doplňky ve zlaté barvě jsou zajímavé, ale výsledek nezachrání. Jediné, co je na tomto modelu dobré, je to, že splývá s červeným kobercem, a tak na akci nebyl příliš vidět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také