Styl

27. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Markéto, tohle rovnou zahoď!

MÓDNÍ POLICIE: Markéto, tohle rovnou zahoď!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Markéto, tohle rovnou zahoď!

Není to hřích, takhle se postrojit? Markéta Procházková je přirozeně krásná a má dokonalý úsměv. Nechápu, proč se hyzdí modely, které jsou naprosto mimo realitu. Šaty s kapucí vypadají jako kombinace streetového oblečení a ložního prádla, šátek zase pamatuje sametovou revoluci. Ani kožené tenisky se do dámského šatníku nehodí. Vlastně nepatří do žádného šatníku, ale do koše.

Karle, bravo!

Charismatický elegán a jeden z našich nejlepších herců vsadil na překvapivě zajímavou kombinaci modré a zahalil se do ní od hlavy k patě. Herec Karel Roden působí nenuceně, decentně a já mu dávám jedničku!

Agáto, tudy cesta nevede!

Military je in, proč ne. Krajkové tričko toleruji, ale nijak mě nezaujalo. Saku by zase slušel nenápadný top bez výrazných detailů, lesklé legíny jsou out již několik sezon. Největší zradou oufitu modelky Agáty je ale kabelka Prada. Nevím, jak to mladá paní Prachařová dělá, ale často dokáže i z drahých kousků vytvořit laciný kýč. Dává módě pěkně na frak!

S šarmem komika

Sagvanův outfit se mi nelíbí. Náhrdelník působí moc zženštěle. Sako zase připomíná prapodivné modely, které můžeme vidět v tanečních na malých městech. Herec Sagvan Tofi ale přesto tenhle komický vzhled dokáže prodat. Snad díky klukovskému šarmu, který neztrácí. Jiný muž by v tomhle modelu vypadal podivně, jemu sluší.

Miriam, nech to radši zmizet!

Tílko se zlatými detaily by jako jediné ještě ušlo. U kalhot nenacházím slov. Miriam Landa prostě postrádá byť sebemenší dávku vkusu. Výrazné zipy, neforemný střih a laciný materiál. Tohle je prostě kousek, který by měl kouzelník Žito rychle odčarovat.

Sdílejte článek
Štítky herec Sagvan Tofi Sametová revoluce Karel Roden vzhled Museo del Prado Markéta Procházková

Přečtěte si také