Styl

8. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Martino, zlom tomu návrháři ruce!

MÓDNÍ POLICIE: Martino, zlom tomu návrháři ruce!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Martino, zlom tomu návrháři ruce!

Při pohledu na tento model moderátorky Martiny Kociánové jen doufám, že tohle není realita, ale že se o mě jen pokouší šedý zákal. Saténové šaty červené barvy s průstřihy, volány, tříčtvrtečními rukávy a dvojitým lemem? Tak tady už není co dodat, zde je totiž špatně i to, co dosud nikdo nedokázal pokazit. Doporučuji umělci, který tento skvost vytvořil, aby do sebe přestal kopat panáky v těsném závěsu za medikamenty. Pro jistotu by nebylo od věci „designérovi“ zlámat ruce, aby už nikdy nic takového neušil.

Lucie, trochu nás nudíš

Lucie Výborná je krásná žena, zde však vsadila na nudou zavánějící outfit. Ten se moderátorka alespoň pokusila osvěžit páskem s výraznou přezkou. Legíny jsou in, skvěle kopírují Luciinu hezkou postavu. Kozačky mi nevadí. Jen celkový dojem je nijaký, mne tedy nezaujal. Outfit by byl mnohem lepší, kdyby moderátorka zvolila top v jiné barvě a opasek nechala doma.

Hurá, máme Miss lunapark!

Máte špatný pocit, že nerozumíte módě a nemáte žádné estetické cítění? Nevadí, Kateřina Kristelová je na tom stejně. Model složený ze dvou tílek, klasicky bílého a druhého ve fosforově žluté barvě s oduševnělým sloganem NEVER ENDING SUN, je minimálně zarážející. Sukně ze slabé elastické džínoviny působí lacině. Sportovně laděné žabky se k modelu nehodí a nejsou vhodné ani do společnosti. Díky této „parádě“ může s přehledem moderátorka Kristelová aspirovat na Miss lunaparku.

Sdílejte článek
Štítky Kateřina Kristelová Lucie Výborná Martina Kociánová

Přečtěte si také