Styl

20. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Máš eleganci slečen z kravína

MÓDNÍ POLICIE: Máš eleganci slečen z kravína

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Máš eleganci slečen z kravína

Některá to v sobě má, tu nekonečnou dávku sex-appealu, pro kterou by jiné vraždily. Někdo si na sebe může obléci i pytel od brambor a být za hvězdu. Ten někdo ale zcela určitě není Jana Doleželová, bývalá přítelkyně proutníka Karla Janečka. Ani zdaleka. Pomněnkový model opět působí stylem stará-mladá, který si tato černovláska osvojila dokonale. Čelenka ve vlasech korespondující s barvou šatů dodává nejznámější lékárnici u nás eleganci a půvab slečen z kravína.

No ne, Vendulo – přejedla ses?

Luxusní bunda s kožešinou by působila mnohem lépe, kdyby herečka Vendula Křížová nechala doma lacině vypadající široký opasek. Ale co to? Co to tady nevidím? Zaostřuji, a žasnu. Když si už myslím, že jsem viděla všechno, vždy mě něco překvapí. Pokud se zadíváte na zip u džínsů, všimnete si, že je nedopnutý. Je to klasické a všem známé faux pas, kterého se dopouštíme po vydatném štědrovečerním obžerství. Rozepnout zip a přetáhnout přes rozšklebený pas kalhot delší tričko na veřejnosti je opravdu hrdinství, protože vás tento krok absolutně zbaví poslední špetky noblesy, glamouru a hrdosti.

Alice je in

Ležérní a nenucený model je nenápadný, ale zároveň velice in. Ostatní celebrity by měly po vzoru Alice Bendové sáhnout po jednoduchých, kvalitních a dobře padnoucích prvcích. Herečka vypadá na jedničku, a to i díky úpravě vlasů ve stylu ombre, která je naprosto dokonalá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také