Styl

27. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Máš pod kožichen démona?

MÓDNÍ POLICIE: Máš pod kožichen démona?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Máš pod kožichen démona?

Dagmar Pecková má svůj styl, kterého se drží. Přestože úspěšnost jejího výběru je úspěšná jen střídavě, já tyto pokusy operní pěvkyně plně respektuji. Tentokrát se Dagmar Pecková zahalila do zlatého kabátu, který působí honosně. To samé platí i o decentním make-upu a účesu. To, co ale zpěvačka skrývá pod kabátem, je pro mě opravdovou záhadou. Tento kousek oděvu vypadá jako černý démon Lord Voldemort z Harryho Pottera, nebo se jedná o nějakou fyzickou anomálii. V každém případě je to něco, co do outfitu známé divy nepatří. Pryč s tím.

Kalhoty se ti krabatí jako stará roleta

Košile kobaltové barvy připomíná uniformu zaměstnankyně nějaké letecké společnosti. Tato barva je sice momentálně velice in, bohužel v tomto provedení, a to především díky nepodajnému materiálu, působí fádně. Šedý šál je zřejmě kousek s historickou hodnotou, kterému bych vzhledem k jeho datu výroby měla vykat. Černé kalhoty Dáše Zázvůrkové nesedí správně, v rozkroku se zpěvačce krabatí jako stará roleta.Pevně doufám, že náhrdeník byl dar od nějaké známé a výtěžek za jeho prodej poputuje na konto charitativní nadace. V každém dalším případě je investice do takového kousku neomluvitelná. Obuv je sice hezká, ale na záchranu modelu nestačí. To by musela být zpěvačka Zázvůrková stonožka.

Lolitka jako lusk!

Zpěvačka má postavu jako lusk, styl Lolitky ale Leoně Machálkové nesluší. Šaty by nevypadaly špatně, kdyby nechala zpěvačka doma punčochy se vzorem. Takový kousek patří do šuplíku mladých holčiček, ne do garderóby vyzrálých žen. Malé černé se mohou s punčochami nosit jen výjimečně. Také úprava vlasů by mohla být lepší a make-upu zase jemnější. Líčení působí příliš agresivně. Leona klidně příště může ušetřit na rtěnce nebo ubrat pár vrstev stínů na oči. Takového kroku bych se ani trochu nebála, opravdu. Je škoda, že Machálková nesáhla po jemnějším modelu, vypadá totiž jinak opravdu skvěle. Zpěvačku s lepší figurou u nás nenajdete.

Sdílejte článek
Štítky styl Harry Potter Dagmar Pecková Leona Machálková Lord Voldemort Dáša Zázvůrková

Přečtěte si také