Styl

29. prosince 2014 15:32

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Mezi nejhůře oblékané patří Kristelová

MÓDNÍ POLICIE: Mezi nejhůře oblékané patří Kristelová

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kateřino, takhle se z módního dna neodpíchneš

Kateřina Kristelová měla prvenství v kapse. Její lacinoohavný módní styl je zcela určitě to nejhorší, co mediálně známá osoba může předvést. Takže Kateřino, příště vsaď na eleganci a minimalističtější modely. Nebo vsaď na dioptrické brýle, popřípadě zrcadlo…Také doporučujeme shodit metr našitých umělých vlasů. Tohle už nefrčí a v takovém to provedení to ani snad nikdy nefrčelo.

Jejda, tohle je opět špatně

Kateřina Kristelová má k módě asi tak blízko jako já ke kvantově fyzice, a to je zatraceně daleko. O to víc mě překvapuje, že v poslední době obohatila náš módní průmysl o naprosto podprůměrný módní blog. Tak kde začít. Džínová košile je sama o sobě ok, v kombinaci s černou sukní je však děsivá. Kačko, opravdu nevíš, že tyto styly se k sobě vůbec nehodí? Nebo se snažíš být průkopnicí nového trendu? Pokud ano, prosím přestaň. Pro dobro nás všech.

Prostý chaos

Zde nevím, co napsat. Došla mi slova. Snažím se nalézt alespoň jeden prvek outfitu, který není úplně tragický. Marně. Lesklé legíny se už několik sezon nenosí. Kombinace s elegantním, avšak zoufale nudným sakem a červenou halenkou je naprosto nepochopitelná. Model moderátorky Kateřiny Kristelové připomíná křížence kancelářské krysy se zaměstnankyní vykřičeného domu. Tohle je opravdu obdivuhodná mutace.

Sdílejte článek
Štítky styl Kateřina Kristelová trend

Přečtěte si také