Styl

27. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: MichaIe, i kouzelník by zezelenal závistí!

MÓDNÍ POLICIE: MichaIe, i kouzelník by zezelenal závistí!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

MichaIe, i kouzelník by zezelenal závistí!

Přestože herci z kapsy vykukuje kapesníček o délce tak obdivuhodné, že i kdejaký kouzelník zezelená závistí, košile postrádá vázanku a sako je obohaceno o ne zcela zdařilé prošívané detaily, patří tento herec jednoznačně mezi naše nejcharismatičtější herce. Není to fér, ale i přes tyto chybičky je Michal Dlouhý neskutečný švihák.

Jitko, skvělá inspirace na maškarní!

Bývalá Miss nedávno oznámila, že se po několika letech rozchází s přítelem. Přestože to jistě slečnu Válkovou bolí a já nejsem nepřející, moje srdce zaplesalo. Doufám, že krásná černovláska se bude oblékat lépe (hůř to snad ani nejde), jelikož už nebude zaslepena láskou. Jitka Válková na sebe házela oblečení asi stejně tak promyšleně, jako já ho házím na sušák. Model působí lacině, nevkusně a kýčovitě. Skvělá inspirace na maškarní. Naprostý propadák do společnosti.

Rozumíš módě jako barvoslepý semaforu!

Pokud budou stále herečky s tak nicotným estetickým cítěním, ekonomická krize se mě netýká, můžu tedy herečce Michaele Dolinové poděkovat za klidný spánek. Dívám se na model a pátrám aspoň po jednom jediném prvku, který není tragický. O větší estetický zážitek, než je tato chaoticky navrstvená garderoba, se snad postará i vitrína s jídelním lístkem.

Legíny pod kolena. Super. Pokud tedy právě stepujete před tělocvičnou a číháte na učitelku jógy. Šaty poseté květy jsou, jako by vyšly ze stejně hodnotné módní bible, jako je katalog potravinového řetězce. Červený šál, který nesplňuje žádnou vlastnost až na to, že ladí s červeným kobercem a zánětem spojivek, je naprostou zbytečností. Mise splněna. Míša Dolinová opět dokázala, že módě rozumí stejně jako barvoslepý semaforu.

Sdílejte článek
Štítky Michal Dlouhý móda inspirace herec Jitka Boho Michaela Dolinová Super

Přečtěte si také