Styl

21. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, tohle se ti povedlo

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, tohle se ti povedlo

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Míšo, tohle se ti povedlo

Tričko Míši Štoudkové YSL s nápisem Your life sucks je vtipné. Mám ráda, když se do módy zakomponuje i troška humoru. Tento outfit není přeplácaný. Kabelka vdechne luxus, cardigan modelu dodá na ležérnosti. Tento outfit se ti, Míšo, povedl, jen tak dál.

Proč chceš vypadat jako zahradní trpaslík?

Po dlouhé době vypadá moderátorka Eva Decastelo jako dáma a ne jako dívka školou povinná, která se obléká do všech barev duhy najednou. Výjimečně můžeme vidět její skvělou postavu. Elegantní a sexy lodičky jsou příjemnou tečkou k celému outfitu. Jediné, co bych Evě vytkla, je černý top. Vůbec bych se nebála bílé barvy a jiné délky svetru, protože tento již tak malou moderátorku ještě zkracuje na úroveň zahradního trpaslíka.

Pásek se nenosí na podporu poprsí!

Pokud je Kristýna Janáčková opravdu těhotná, tak budeme za její outfit vinit hormony. Herečka má pěknou postavu, to se jí musí nechat, ale jaksi zapomněla, že se pásek nenosí na podporu poprsí. Pokud jste majitelkou větších košíčků stejně jako herečka, vyvarujte se zapínaní knoflíčků až ke krku. Prsa se tak totiž ještě opticky zvětší. Obuv je výjimečná. Myslím, že by se s ní herečka takhle neměla vystavovat na veřejnosti. Až ji totiž uvidí bosý lesní skřítek, kterému je ukradla, mohl by se naštvat.

Sdílejte článek
Štítky Eva Decastelo herec oděv Kristýna Janáčková

Přečtěte si také