Styl

29. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Moderní a nenáročné

MÓDNÍ POLICIE: Moderní a nenáročné

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moderní a nenáročné

Tento model je pro mladou slečnu zcela v pořádku. Černý cardigan ladí jak s obuví, tak s kloboukem stylu fedora. Výrazný šátek kolem krku se postaral o výrazný kontrast. Je to model, který odpovídá životnímu stylu umělkyně Ewy Farne. Myslím, že spousta dívek tento styl ocení. Je finančně nenáročný a moderní.

Dokonale sladěná Petra

Skvělé, na tento outfit se nemůžu vynadívat. Výjimečná symbióza subtilního modelu a sexy doplňků modelce Petře Němcové velice sluší. Třešničkou na dortu je pak rtěnka dokonale sladěná s barvou šatů. Lodičky by k šatům byly prvoplánové, ale zcela jistě také povedené. Kozačky nad kolena jsou nečekaná kombinace, která překvapí a nadchne.

Tvoje doplňky jsou ve válce!

Kobaltově modré šaty jsou hezké. Podtrhly postavu Kateřiny Mátlové a zdůraznily její dlouhé nohy. Nemluvě o tom, že zpěvačka nemá podprsenku. Její poprsí vyhrává boj s gravitací stejně dobře, jako Charlotte Štiková hází za hlavu anorexii. Obuv v černé barvě působí mírně agresivně. Výrazný šperk k pupíku u tohoto stylu šatů nemá co dělat. Každý kousek je hezký individuálně, sám o sobě, ale dohromady se doplňky tlučou jako vojáci za války.

Sdílejte článek
Štítky styl Petra Němcová oděv Charlotte Štiková Kateřina Mátlová

Přečtěte si také