Styl

16. října 2013 00:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Módní peklo Olgy Menzelové

MÓDNÍ POLICIE: Módní peklo Olgy Menzelové

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Módní peklo Olgy Menzelové

Olga Menzelová zvolila červenočerný model z lesklého materiálu. Na subtilní krásce působí příliš agresivně. S touto barevnou kombinací se musí opatrně, velice snadno totiž dokáže majitelku modelu pohltit. Róba pak připomíná spíše módní peklo než elegantní model.

Martino, kdes vyhrabala tu kabelku?

Moderátorka Martina Kociánová přišla na galavečer v šatech v barvě královské modři. Šaty byly krásné, výrazné a mírně transparentní, aniž by vzbuzovaly jakýkoliv náznak vulgarity. Jediné, co se mi na tomto modelu nelíbí, je psaníčko z drobných kovových šupinek. Tento trend slavil v roce 2004 mírný comeback, ale to je už skoro deset let pasé…

Víš, co je estetické cítění?

Moderátorka a módní ikona nikoho Kateřina Kristelová se vydala do kina v outfitu, který je možná super na rychlou otočku do Jednoty pro zapomenuté mléko, ale zcela jistě se nehodí do společnosti. Jednotlivé prvky spolu nekorespondují, černé tílko pod pruhovaným svetrem s výstřihem vypadá děsivě. Kateřina Kristelová opět nezklamala. Moderátorčino oblečení je smutným důkazem, že je pro Kateřinu estetické cítění naprosto neznámý pojem.

Sdílejte článek
Štítky Olga Menzelová Kateřina Kristelová trend oděv Martina Kociánová

Přečtěte si také