Styl

6. srpna 2015 12:11

Lenka Zajícová

Módní policie: Módní peklo v podání Kateřiny Mátlové

Módní policie: Módní peklo v podání Kateřiny Mátlové

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tak za tohle může asi úpal...

Chápu, že venku se teploty vyšplhaly do rekordní výšky, a tak se sukně a šortky výrazně zkracují. Bohužel někomu vedro leze na mozek a úpal má pak na svědomí blouznění. Zřejmě to se stalo i v den, kdy se Kateřina Mátlová rozhodla pro výběr outfitu. Její latexové šortky v kombinaci s bílou halenkou a zlatým motýlkem vypadají směšně. Takový outfit se hodí do kabaretu, cirkusu nebo do pytle s oblečením, které si to štráduje na dno kontejneru.

Švadlenka si z herečky zřejmě vystřelila

Martina Hudečková, česká herečka, vyrazila na premiéru nového českého snímku v TOMHLE? Neneeee. Nevím, jak přesně tento oděv identifikovat, ale zřejmě se jedná původně o šaty. Švadlena si však na poslední chvíli svůj záměr rozmyslela a vytvořila z nich kalhoty a tudíž i paskvil. Tohle dílo nemělo nikdy spatřit světlo světa. Pokud bych mohla dávat ohodnocení do mínusu, tento kousek by si to zcela jistě zasloužil.

Sukně z babiččina šatníku měla zůstat zapomenuta

Je to opravdu děsivé, že dnešní zlatou medaili vyhrává Berenika Kohoutová v tomto modelu. Její zelená maxisukně připomíná úlovek z babiččiny skříně, který vypadá jen o něco málo hůř než voní. Pach zatuchliny je v tomto případě zcela jistě notnou součástí prapodivného kousku. Třásněmi posázený top se k sukni nehodí. Tu však pro dobro všech, herečka následně sundala a oblékla si šortky. Mnohem lepší volba…

Sdílejte článek

Přečtěte si také