Styl

13. května 2014 10:10

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Modrá je dobrá, ale ne v této podobě

MÓDNÍ POLICIE: Modrá je dobrá, ale ne v této podobě

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Modrá je dobrá, ale ne v této podobě

Herečka Šárka Ullrichová předvedla model, nad kterým zůstává rozum stát. Já nevím, kde začít. Sandály jsou nemoderní a minimálně o číslo větší. Legíny jsou fajn, ale jen pokud jdete skotačit do tělocvičny. Určitě se nenosí pod šaty, pokud je vám víc než sedm let. A šaty s abstraktním potiskem? Skvělý oděv na doma, ale jen v případě, že jste sama a nečekáte žádnou návštěvu.

Tohle je ten pomyslný z ostudy kabát?

Ivana Chýlková tentokrát šlápla vedle. Její ležérní styl je sympatický, ale beztvarý kabát celkový vzhled kazí. Škoda. Herečka má dokonalou postavu, ale svrchník patří do šatníku někomu jinému. Hádám, že asi Krakonošovi nebo Rumburakovi.

Lumír to umí

Herec Lumír Olšovský se tentokrát pěkně vyparádil. Jeho model decentně a nenuceně vystihuje aktuální trendy pánské módy. Jediné, co bych mu vytkla, je přezka u pásku s logem luxusního italského domu. Tyto nedobré módní kroky jako by vystihovalo motto "ukážu vám, že na to mám". Za toto módní faux pas známku snížíme, ale i tak je výsledek zdařilý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také