Styl

15. května 2015 18:00

Lucie Průchová

MÓDNÍ POLICIE: Modrá je sice dobrá, ale ne v tomto podání!

MÓDNÍ POLICIE: Modrá je sice dobrá, ale ne v tomto podání!

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Modrá je sice dobrá, ale ne v tomto podání!

Štěpánka Duchková je žena se slabostí pro drahé oblečení. Její styl nenadchne, ale ani neurazí. Tentokrát však pobavil. Modrý outfit vypadá jako kostým na maškarní. Hnědá se s modrou tluče, a přestože jsou doplňky z luxusních módních domů, celkový vzhled nezachrání. Střih overalu zkracuje nohy a ze zadnice dělá povislé cosi sahající do půlky lýtek.

Kyselá Smetana opět předvedla mílový krok vedle

Emma Smetana sice nerespektovala dress code akce, na kterou dorazila, ale pokud vezmeme v potaz její módní přešlapy, tentokrát vypadala relativně dobře. Pastelové barvy krásné moderátorce sluší. Blankytně modrý top je bezchybný, přestože se s dlouhou sukní tluče. Při pohledu na doplňky se ale o mě pokoušejí mrákoty. Emmo, co tě to napadlo? Ihned odhoď to odporné žebradlo!

Kačko, jen tak dál!

Kateřina Průšová vypadala v modrých šatech s proužky skvěle. Střih šatů kopíruje modelčinu siluetu a decentní doplňky se postarají o zajímavý kontrast, který povýšil model k dokonalosti. Kačko, tohle je skvělé. Jen tak dál!

Sdílejte článek
Štítky styl Emma Smetana vzhled oděv Kateřina Průšová Štěpánka Duchková

Přečtěte si také