Styl

13. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Mončo, tyhle brýle ne!

MÓDNÍ POLICIE: Mončo, tyhle brýle ne!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Mončo, tyhle brýle ne!

Tento model vcelku vypadá dobře až na brýle. Pro Moničin tvar obličeje se nehodí a připomíná Harryho Pottera. Jinak chválíme, že zcela černý outfit rozbila Monika Absolonová zeleným křivákem. Jen díky němu nepůsobí příliš stroze a nudně. Pro příště doporučujeme trochu více barev nebo kontrastnější prvky.

Ivano, odvaž se!

Základním pravidlem je, že černá a tmavě modrá se k sobě nehodí. Nespoléhejte na to, že si nikdo nevšimne nevýrazného rozdílu mezi tmavě modrou a černou. Všimne. Tato kombinace je puncem nevkusného lajdáka. Herečka Ivana Jirešová měla sáhnout po hnědých doplňcích v podobě kabelky a kozaček. Podtrhly by její oříškové oči. Černá byla sázka na jistotu a ta se, bohužel, nevyplatila. Jirešová má dokonalou, sportem vypracovanou postavu. Škoda, že nenosí nápaditější oblečení. I komfortní outfity mohou být zajímavé.

Josefe, vyměň to triko!

Záměr jsem pochopila, ale provedení je nedokončené. Propínací svetry a celkově "preppy styl" je roztomilý, lichotivý a mně se líbí. Bohužel Josef Karas zapomněl na základní pravidla tohoto trendu. Svetr je na jedničku, jenom pod ním neměl mít tričko ke krku s potiskem. Kalhoty jsou zajímavé, bohužel v hnědém provedení se k jinak černému outfitu nehodí. Conversky jsou vděčné, pokud se oblékáte ležérně, uděláte s nimi chybu jen málokdy.

Prima styl

Blanarovičová má nohy jako gazela, proč je tedy neukázat. Zde stačilo opravdu málo, aby byl model dokonalý. Sako se k šortkám nehodí. Bylo by lepší, kdyby Yvetta zvolila klasičtější, ne tvídový kousek. Stejně rychle bych se zbavila i lesklých punčocháčů a slunečních brýlí. Kozačky jsou skvělé, jemná blůzka pod sakem také. Takže prima styl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také