Styl

6. března 2015 00:30

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Monika nenadchla ani nezklamala

MÓDNÍ POLICIE: Monika nenadchla ani nezklamala

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, příště vsaď na vlastní intuici nebo na stylistu (který není slepý)

Leová zvolila zajímavý model, který je aktuálně díky svým detailům in, jenže ne vždy je dobré řídit se trendy. Někdy je dobré vsadit na vlastní intuici. Tento model je prostě průměr. Slabší podprůměr mu dává lacině vyhlížející kožený opasek. Moniko, tohle trefa do černého opravdu není (tedy pokud třeba neskotačíš na nějaké paralympiádě, to by bylo i ok).

Barčo, vypadáš jako babča

Bára dostává zcela určitě body za originalitu. Ale tento model jí bohužel přidává roky. Kdo by Báře hádal pouhých třicet let? Já určitě ne. Příště bych doporučila přirozenější vzhled a svěžejší model. Její postava a půvab si to zcela určitě zaslouží. Na to, aby vypadala jako Cruella de Vil má ještě času dost.

Nikolo, je ti vidět až do jícnu

Nikola Buranská zvolila model s velice výrazným dekoltem. Musím však uznat, že outfit nijak nepohoršoval a nepůsobil zbytečně vulgárně. Přestože se Buranská pohybovala na hraně, výsledný vzhled nejen ustála, ale vypadala skvěle. Zde není, co vytknout. Nikola dostává za jedna.

Sdílejte článek
Štítky trend vzhled Paralympijské hry Nikola Buranská

Přečtěte si také