Styl

13. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, příště jiný make-up a jinou rtěnku!

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, příště jiný make-up a jinou rtěnku!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, příště jiný make-up a jinou rtěnku!

Sympatická zpěvačka sáhla po outfitu se zajímavou barvou. Fialové šaty s asymetrickým řasením Monice Absolonové sluší. Zpěvačka překvapila volbou doplňků, které dodají celému modelu elegantní a subtilní nádech. Jediné, co se s outfitem mírně tluče, je make-up, který působí příliš agresivně. Příště zvolit jiný odstín rtěnky!

.

Černokněžníkovy boty jsou out!

Příjemný ležérní styl se nestárnoucí herečce a zpěvačce Světlaně Nálepkové velice vyplácí. Šedé slimky i tričko s výstřihem je umírněno elegantním sakem s vtipnou broží z dílny Deers. Jediné, co mi zde nesedí, jsou černokněžníkovy boty. Ty opravdu patří jen do pohádky.

Sexy vlasy vypadají jinak!

Jelikož má Kateřina Mátlová pěknou postavu, tento model vypadá opravdu hezky. Lodičky jsou vkusné a decentní. Jediné, co bych zde vytkla, je úprava vlasů. Ano, sice je někdy příjemné nechat si vánkem hladit kadeře u otevřeného okna vozu nebo v horším případě jednoduše vystrčit hlavu z okýnka tramvaje, ale zcela určitě by to neměl být jeden z tipů a triků, jak na sexy vlasy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také