Styl

19. srpna 2013 10:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Moniko, změň kadeřníka!

MÓDNÍ POLICIE – Moniko, změň kadeřníka!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, změň kadeřníka!

Paní Štiková výrazně zhubla a sluší jí to. Model je překvapivě decentní. Kde zůstala inspirace ruskou metropolí? Monika Štiková se tentokrát dopustila jen minimálního počtu chyb. Spatně sladila materiály. Bílá bavlněná sukně a černá pletenina s luxusním zdobením se k sobě nehodí. Kabelka měla být decentnější. Monice bych doporučila změnit účes. Vlasy vyčesané do výšky nejsou příliš šťastným rozhodnutím. Díky němu si můžeme splést čelo nejznámější matky v Čechách s letním kinem.

Iva je celá sexy

Moderátorka ukázala své krásné nohy a bujný dekolt zahalila do decentní bílé halenky. Iva Kubelková nevypadá vulgárně, ale sexy. Tohle umí se svým velkým poprsím málokterá žena. Co se týče doplňků, ani zde nešlápla krásná Iva vedle. Černé střevíčky jsou pěkné, podtrhnou její nekonečně dlouhé nohy. Takže v tomto outfitu je vše v pořádku.

Náušnice vrať na pouť!

Ležerní, nenucený a minimalistický model úspěšné podnikatelky Ivony Selníkové je příjemný. Záměr je jasný, výsledek však poněkud pokulhává. Sladit různé odstíny červené je skoro nemožný úkol i pro módní stylisty. Proto se raději těchto kombinací vyvarujte. Lem topu přítelkyně zpěváka Martina Chodúra neladí s obuví. Kruhové náušnice měly zůstat viset na pouťovém stánku. Škoda.

Sdílejte článek
Štítky Iva Kubelková Česko kadeřník Monika Štiková Martin Chodúr Ivona Selníková

Přečtěte si také