Styl

17. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Na Davis Cup, nebo ke kolotoči?

MÓDNÍ POLICIE: Na Davis Cup, nebo ke kolotoči?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Na Davis Cup, nebo ke kolotoči?

Sportovně ladený outfit Kristýny Leichtové by byl zcela v pořádku na Davis Cup. Jenže na ten herečka rozhodně nešla. Výrazný make-up a červené retro brýle jsou naprosto mimo. Také rudé bižu náušnice v uších jsou velice nešťastnou volbou, evokují totiž estetické cítění a styl našich světských spoluobčanů.

Hektická bohémka

Slaměný klobouk, horizontální proužky na legínách a černé sako. Tento model s bohémským nádechem působí velice hekticky. Lenka Janáčková je sama o sobě roztomilá, její outfit nikoli. Příště doporučuji dodat více ženskosti. Roztomilý kukuč herečky a skvělá postava si lepší outfit rozhodně zaslouží.

Kamilo, jejda! Tohle se nějak nepovedlo!

Jejda! Tento outfit je odrazem faktu, že v módě zpěvačka Nývltová stále ještě tápe. Infantilní obuv Hello Kitty je OK v botníku dívek, které jsou stále školou povinné. Pokud ale máte v patách třicítku a vaše biologické hodiny bijí o 106 jako Pražský orloj, oblečení s tímto motivem nemá ve vaší garderobě co dělat. Obrovské a jistě i těžké náušnice by mohly fungovat jako kotvy k nějakému trajektu. Jestli si přejete ušní lalůčky, které budou brzy něžně hladit vaše ramena, nechte se inspirovat Kamilou. Tyto masivní kruhy vám prodloužení ušních boltců zajistí už po velmi krátkém nošení. Nejhorší je však top s nápisem „Like guys in the sunshine“, který by jen stěží přelouskl i rodilý mluvčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také