Styl

26. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Na svatbu, nebo na Mikuláše?

MÓDNÍ POLICIE: Na svatbu, nebo na Mikuláše?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Na svatbu, nebo na Mikuláše?

Yvetta Blanarovičová má i ve svém věku luxusní postavu. Je si jí vědoma a tudíž své přednosti ráda ukazuje. Bohužel většinou ne zcela zdařilým způsobem. Garderoba této herečky a zpěvačky postrádá šmrnc, šatstvo zívá nudou. Obléknout se do bílé od hlavy až k patě vůbec není dobrý nápad. Výjimkou je Milukášská nadílka nebo svatba. Při jiných příležitostech budete vypadat jako komparz z Miami Vice. Příště bych paní Blanarovičové doporučila poněkud minimalističtější model.

Chystáš se na maraton?

Sympatický Petr Jákl vypadá na této akci věnované dětem jako typický muž zaneprázdněný rodinnými radostmi. Košilí nic nezkazíte, naopak černým tričkem vespod ano. Vyšisované džíny jsou ok. Sice se vrací do módy elegantnější tmavší odstíny, ale pro tentokrát tuto chybičku panu režisérovi odpustím. Kamenem úrazu jsou ale Petrovy sportovní boty. S outfitem neladí, působí nudně. Tento outfit prostě vyžaduje klasičtější obuv. Pamatujte, že sportovní kecky se do města hodí jen jednou za rok, a to v době, kdy se běží po Praze maraton.

Štěpánko, co ty kalhoty?

Milovnice elegance sází na luxus a klasické kombinace, které jsou sice hezké, ale po určité době omrzí. Černobílá kombinace nezklame. Červený kabátek je také pěkný. Chybí zde ale jeden prvek, který model rozzáří. Zcela jistě jím není velká černá kabelka. Tento doplněk outfit kazí, k modelu působí příliš agresivně. Kalhoty vypasované až ke krku jsou také dost nešťastná volba. Vysoký pas se sice nosí, ale neměl by vám bránit v dýchání. Stačí, když si kalhoty vytáhnete mírně nad pas, ne až k žebrům, jak to udělala moderátorka Duchková, které tyhle kalhoty tlačí snad i na dýchací trubici.

Sdílejte článek

Přečtěte si také