Styl

13. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Na tohle se prostě nedá dívat!

MÓDNÍ POLICIE: Na tohle se prostě nedá dívat!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Na tohle se prostě nedá dívat!

Kostkovaná košile nenadchne ani neurazí. Všechno ostatní už je ale špatně. Pásek s masivní přezkou je hrozný. Modře nalakované nehty u nohou vypadají, jako by byla hereččina chodidla napadena nějakou zákeřnou kožní chorobou. Mastná skvrna na džínách Miluše Bittnerové je zase důvodem, proč bych si přála, aby mi herečka raději nožem vypíchla oči a já se už dál na tuto pohromu nemusela dívat.

Pánové, inspirujte se!

Charismatický herec, který zazářil ve snímku Líbánky, září i mimo filmové plátno. Minimalistický outfit Stanislava Majera je povedený a nenucený. Příjemně mě překvapil. Snad se tímto hercem bude inspirovat více umělců.

Posledních pět minut slávy

Barevný přechod Obre je nejžhavějším kosmetickým trendem roku a mladičká zpěvačka ho zvládla opravdu na jedničku. Top s proužky je velice hezký. Legíny jsou sice na ústupu, ale Markéta Konvičková si evidentně chce jejich posledních pět minut slávy užít dosyta. Proč ne, na její křehké postavě vypadají skvěle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také