Styl

13. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nebylo by něco elegantnějšího?

MÓDNÍ POLICIE: Nebylo by něco elegantnějšího?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nebylo by něco elegantnějšího?

Lenka Termerová zvolila moderní outfit, který vůbec nevypadá zle. Dopustila se však několika chyb, které ve finálním výsledku celkový dojem velmi kazí. Jezdecký styl je in, kozačky i kožená bunda jsou hezké. Dokonce se k těmto prvkům hodí i objemná hnědá kabelka. Hereččin model ale ztroskotal na světlé džínovině a topu. Kalhoty měly být jiné barvy, ani legíny by nevypadaly špatně – paní Termerová si je s přehledem může dovolit. Tričko s potisky měla herečka vyměnit za elegantnější a jednodušší kousek. Tak by byl outfit skvělý.

Vypadáš jako oblečený oštěp!

Jiří Langmajer výrazně zhubl a díky tomu na něm všechno vlaje. Herec tak trochu připomíná oblečený oštěp. Horní díl jeho outfitu by totiž s přehledem mohl být až o dvě čísla menší. Pokud přemýšlíte, že je čas na nové sako, pamatujte, že mezi vaším tělem a knoflíky by se nemělo vejít víc místa, než zabere vaše pěst. Zvláštně zavázaná kravata s ještě zvláštnějším vzorem modelu velice ublížila. Příště radím sáhnout po klasičtějším kousku. Aktuálně jsou nejvíce moderní saka se dvěma knoflíky, ale špatně není ani jeden nebo tři. Saka s jedním knoflíkem nesluší každé postavě, tak na to pozor. Jinak je model v pořádku.

Gábino, nebuď tak kožená

Rebelka se vzhledem princezny miluje módu s nádechem rocku. I když by Gábina Gunčíková vypadala díky své postavě skvěle v elegantních modelech, její styl plně respektuji. Bohužel se ale tento outfit moc nepovedl. Tenisky na zvýšené platformě jsou in a zpěvačce moc sluší. Jedná se ale jen o sezonní záležitost, která příští rok bude pasé. Lacině vyhlížející tričko se znakem Supermana je out. Mikina s koženkou se ke koženým kalhotám a kožené obuvi nehodí. Jednoduše je tu kůže příliš mnoho. Zde měla zpěvačka sáhnout po jednodušším kousku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také