Styl

10. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nečekaná odvaha Hany Heřmánkové

MÓDNÍ POLICIE: Nečekaná odvaha Hany Heřmánkové

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nečekaná odvaha Hany Heřmánkové

Pastva pro oči! Zajímavá volba oblečení Hany Heřmánkové mne příjemně překvapila. Herečka je sexy a díky délce sukně a volbě uzavřených lodiček nevypadá vulgárně. Tento kousek je natolik výrazný, že by jakékoliv šperky vypadaly kýčovitě. Je to nečekaná změna a já paní Heřmánkové tleskám za odvahu.

Ten náhrdelník už je moc!

Jak to tato zpěvačka dělá, že stále vypadá skvěle, to se asi nikdy nedozvíme. Její kobaltové šaty jsou pěkné a barva moderní. Střih róby dává nenuceně najevo, že Helena Vondráčková má stále co ukazovat. Obuv posetá kamínky už je sice na hraně, ale tato zpěvačka preferuje ve své garderobě výrazné kousky a já to respektuji. Se štrasovým náhrdelníkem už to ale Helena přehnala. Lacině působící šperk bych tolerovala nějaké módou nepolíbené maturantce, ne na celebritě takového formátu, jako je právě Helena Vondráčková.

Artur se stává mužem

Z děcka se nám klube na svět kus chlapa a nevypadá vůbec špatně! Malý Artur Štaidl po boku svého otce výrazně zmužněl. Černé kalhoty i jedoduchý top vypadají dobře. Je to model, který není přeplácaný a k dětské garderobě už má daleko. Musím vytknout jen jednu chybičku – tou je kožená bunda nemoderního střihu. Vzhledem k věku dospívajícího teenagera musím uznat, že je Artur zcela jistě na dobré cestě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také