Styl

26. prosince 2014 12:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Nejhůře oblečené celebrity...(1.díl)

MÓDNÍ POLICIE: Nejhůře oblečené celebrity...(1.díl)

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Michaela Doubravová

Míša Doubravová je talentovaná mladá herečka, která svými kreacemi vzbuzuje paniku. Její outfity jsou děsivé, nahání mi strach a obírají mě o spánek, protože se díky nim (potem orosená a s hrůzou v očích) budím. Její pokus o umělecké a neotřelé modely jsou dosti šílené a v mnohých z nás budí rozpaky, někdy i sebedestruktivní sklony. Nevím, zda si Míša vybírá garderobu se zavřenýma očima, nebo jen hledá své kousky na dně opuštěného košíku v Armádě spásy.

Nejkurioznější model uplynulého roku

Míša se módy nebojí. Já osobně se ale občas bojím jí. Hereččiny modely jsou katastrofální. Zajímalo by mě, v jakém obchodě s kuriozitami nakupuje. Při pohledu na její třetí oko hledám po stole nějaký ostrý předmět, kterým bych si to svoje mohla vydloubnout.

Prostý chaos

Míša Doubravová je jako chodící reklama na chaos. Její modely absolutně postrádají smysl. Herečka vypadá, jakoby se oblékala v nějakém halucinačním transu. Její autistické outfity jsou zvláštní. Myslím, že se nám z Doubravové klube novodobá pseudoikona jako kdysi byla Kořínková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také