Styl

7. srpna 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Nejhůře oblékané české celebrity

MÓDNÍ POLICIE – Nejhůře oblékané české celebrity

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Hrůza číslo 1: Rodina Štikova

Médii milovaný klan Štikových je pro módní kritiky nejoblíbenější obětí. S dobrým vkusem se u této blonďaté rodiny setkávám stejně často, jako s plachým stádem jednorožců. Ornella snad nevlastní ani jedny šaty, které nejsou mini. A protože modelka nerodila přirozenou cestou, ale císařem, vidět by se dala snad i její poporodní jizva. Šestky prsa mladší dcery Charlotty se vždy derou z urputně malých topů jako rozumy z hlavy matky Moniky. V obou případech je to pro nás ojedinělé a dosti nevhodné setkání.

Hrůza číslo 2: Mirjam Landa

Mirjam Landa se oblékat neumí, ale často uniká módní kritice, protože se stylisté (oprávněně) obávají fyzického napadení. Jenom já (Photoshopem dokonale vyretušovaná a píšící pod pseudonymem) se nebojím říct, že režisérčiny modely jsou příšerné a její orientace ve světě módy odpovídá té mojí v jaderné fyzice. Styl Mirjam Landové se dá definovat rčením „kýč jak bič“. Tedy pokud, jak ráda říkám, nemáte zálusk na majitele rychlého a zběsilého autodromu na Matějské pouti. V tom případě by její outfity byly naprosto v pořádku.

Hrůza číslo 3: Emma Smetana

Když se Emma Smetana poprvé objevila na obrazovce, způsobilo to nemalý rozruch. Byla neskutečně krásná a velmi spoře oděná. Zanedlouho jsme se dozvěděli, proč. Moderátorka totiž ráda prohlašuje, že je její styl ryze francouzský a v módě se neorientující Češi ji vůbec nechápou. Naposledy jsem moderátorku viděla v korkových žabkách a sepraných černých šatech prazvláštního tvaru, ze kterých visely nitě do všech světových stran.

Já osobně jsem žádného Francouze takhle šíleně oděného nikdy neviděla. Pokud se pletu, svoji letenku na srpnovou dovolenou v Paříži raději hodím do kamen a na příští výlet za estetickým zážitkem raději zvolím Rumunsko nebo Ukrajinu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také