Styl

23. ledna 2014 10:41

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Nejkrásnější doplněk je vítězství

MÓDNÍ POLICIE: Nejkrásnější doplněk je vítězství

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nejkrásnější doplněk je vítězství

Americká zpěvačka je častou obětí módních kritiků díky své příliš vyzývavé garderobě. Tentokrát se ale zadařilo! Krajkované šaty z dílny Mikael D působí něžně a překvapivě jemně. Šaty nepotřebují žádné výrazné doplňky, takže volba lodiček značky G. Zanotti byla správná, nemluvě o tom, že Britney Spears nakonec zdobil nejkrásnější doplněk večera. Získala totiž cenu za nejoblíbenější popovou umělkyni. Musím však zdůraznit, že zpěvačka výrazně podcenila úpravu vlasů. Je to ale nakonec lepší, než si ji v afektu třeba oholit dohola...

Sandra kašle na formality

Šaty značky Peter Pilotto jsou hezké na zahradní party, ale na společenskou akci, jako je předávání cen publika, jsou naprosto nevhodné. Barevně jsou příliš pestré. Asymetrický střih v kombinaci s barvami zase působí přiliš komplikovaně. Ani Sandra Bullock vzhledu nepomohla úpravou vlasů. Nechala totiž prameny kadeří splývat s černým detailem na ramenou. Celkový dojem je tedy neupravený a málo honosný.

Kde je sakra zbytek?

Americká herečka Malin Akerman, která nedávno oznámila rozpad manželství, se oblékla velice spoře do modelu značky Cushnie Et Ochs. Její model připomíná všechno v šatníku Agáty Prachařové, a proto se musím zeptat. Kde je sakra zbytek? Výsledek je v tomto případě laciný. Myslela jsem, že herečka takového formátu takhle zoufalé kroky pro mediální podporu nepotřebuje.

Sdílejte článek
Štítky herec Agáta Hanychová vzhled Britney Spearsová Sandra Bullocková Malin Åkermanová Cushnie et Ochs

Přečtěte si také