Styl

1. února 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Aneta, hřebenem nepolíbená

Kabát je pěkný, minimalistický a moderní. Bohužel v kombinaci s nudným černým outfitem a úpravou vlasů, které zřejmě spočívala ve zmateném pobíhání po parku, vypadá zpěvačka chaoticky. U Anety Langerové po předchozích zkušenostech žádný estetický zážitek nečekám, nicméně každá žena by měla vypadat upraveně. Outfit mohla Aneta oživit jednoduchým bílým tričkem a na nohy obout výraznější tenisky, než jsou tyto cvičky. Elementární chybou je už zmiňovaná, hřebem nepolíbená, kštice.

Jana ve variaci 50 odstínů šedi

Jedna z našich nejpůvabnějších hereček by si zasloužila lepší outfit, a tudíž také změnu stylisty. Sukně s cípy a k nim sako a kozačky působí příliš strojeně. Na modelu Jany Bernáškové není nic zajímavého. Nic, co by ji rozzářilo. Nebo že by se jednalo o pokračování 50 odstínů šedi?

Míšo, pryč s tím!

Pryč s Margaret Thatcherovou, stranou ustup Martino Kvitová! Největší bojovnicí se totiž teď stává Michaela Dolinová. A proč? Protože obléknout si černobílé mini šaty poseté kvítím se zvonovými rukávy mezi lidi může jen opravdová hrdinka... Já nevím, co k tomuto modelu ještě dodat. Moderátorka nás už překvapila spoustou nehezkých modelů, ale stále jsem v hloubi duše doufala, že na poli módy přece jen zaboduje. Bohužel to byly dosud jen plané naděje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také