Styl

18. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lacině prodáváš, co už všichni viděli

Ještě nedávno jsem glorifikovala tuto mladou moderátorku s tím, že konečně našla svůj styl. Poslední dobou byla na veřejnosti viděna v elegantní garderobě a bodovala u módních kritiků. To je ale už opět pasé. Tento model je toho důkazem. Svršek stylu bordelmamá je šílený.

Prachařová lacině prodává své přednosti, které už stejně všichni viděli. A to, že si přes spodní prádlo vezme sako, jí na dramatičnosti nebo na grácii zcela jistě nepřidá. Při pohledu na džíny pátrám v paměti, kde jsem tyto kalhoty už viděla... Už to vím! V mé bývalé práci je nosil soused z domu odnaproti. Takový to byl milý squatter.

Osmdesátky nezvládáš!

Z tohoto modelu zrak přechází a částečně i odchází... Pokus o nenucený a mladistvý vzhled se moderátorce nepodařil. Mahulena Bočanová se na party týkající se otevření nového baru měla obléct ve stylu 80. let, jenže se jí to opravdu nepodařilo. Jediné, co připomíná tuto dobu, jsou placky připevněné na kožený křivák a drdol. Zbytek modelu je katastrofální.

Celou dobu se mi také nedaří odpoutat pohled od neskutečně velké přezky pásku s logem italského módního domu. Enormně masivní doplněk by mohla Mohaulena pronajímat jako reklamní plochu. Džíny jsou zoufalé. Díry o velikosti kráterů na Marsu se nenosí už několik let. Ani boty nejsou žádná hitparáda, k tomuto outfitu se hodí modernější a ležérnější styl. Pokud jsem si myslela, že to nemůže být horší, mýlila jsem se. Zaostřila jsem na fialové stíny… jedno oko je mnohem více namalované než to druhé. Příště doporučuji se při odchodu z domu podívat alespoň letmo do zrcadla, anebo neignorovat šokované kolemjdoucí.

Evo, nezvládáš základní pravidla v oblékání

Eva Decastelo je milá osoba. Snažila jsem se tedy pochopitelně najít na snímku jednu věc, o které bych mohla napsat cokoliv kladného. Marně. Decastelo totiž nezvládá základní pravidla odívání. Kombinuje totiž nekombinovatelné. Její koženkové kalhoty mají působit zcela jistě sexy, ale krajkou nastavený pas vypadá, jako kdyby krejčímu došla látka. Výsledek? Vulgární. Ke kalhotám se vůbec nehodí sportovně laděný top, který neodpovídá ani barvou ani materiálem. Kožené kozačky jsou hezké, ale přes koženkové kalhoty šílené. Výrazné náušnice ve výrazných uších moderátorky také nejsou příliš šťastnou volbou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také