Styl

25. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Bohémské kreace se k Čvančarové nehodí

Herečka Jitka Čvančarová evidentně o svém vzhledu dlouho přemýšlela. Celkový výsledek ale dopadl silně podprůměrně. Že by tohle byla ta známá holka s citronovou šálou, o které zpívá Vitězslav Vávra? Ve své písni zpívá o tom, že by kvůli ní i hory pokácel… To tedy asi Čvančarová nebude. Jitka totiž díky enormnímu vrstvení sama mírně evokuje tvary širokého pohoří. Jediné, co je zde správně, jsou doplňky sjednocené v přírodních odstínech. Chápu i záměr se šálou, která má outfit barevně „rozbít“, jenže v takovém případě měla herečka sáhnout po lehčím materiálu.

Triček má na sobě herečka o 5 až 10 více, než je potřeba. Hnědý cardigan je skvělý, když jdete v zimě do sklepa, kde je tma, a vy nechcete, aby vás obtěžoval chlípný soused. Zcela určitě tato pletenina nepatří na společenskou událost. A klobouk fedora je dalším důkazem, že outfit by měl být jednodušší. Tato bohémská kreace se prostě pro jednu z našich nejkrásnějších hereček ani trochu nehodí.

Kdepak asi Macura kupuje obleky?

Zajímalo by mě, kde pan Macuru kupuje obleky. Zda je to v nějakém výprodeji divadelní kostymérny, anebo jestli mu jeho o tři čísla větší kamarád velkoryse daroval svoji garderobu... Model je jednoduše příliš velký, ale má to jistě i své výhody. Kabát je skvělou vychytávkou. Díky délce rukávů slouží i jako rukavice. Proti barvě nic nemám, lesklá šedá saka jsou aktuálně moderní. Jen musí dobře sedět, což se zde nestalo. Vázanka je zase příliš široká. Jednodušší vzor by byl lepší volbou.

Tak jsi panda, nebo štika?

Ornella Štiková se hodila do gala a vyrazila do víru velkoměsta. Černé minišaty by nebyly hrozné, kdyby byly o malinko delší, z lepšího materiálu a bez hrozné postranní spony. Díky střihu připomínají spíš bederní roušku, než kus šatstva. A na pohled na poporodní jizvu není zvědavý nikdo, až na gynekologa. Ornella by si měla uvědomit, že kožešina jí nedodá vždycky přepychový vzhled. Je to prvek, do kterého musíte dozrát. Lodičky jsou hezké, ale černé punčocháče se už nenosí. Ornella vypadá v černém modelu fádně, outfit postrádá nápad. A to, že si omotáte zdechlinu z D1 kolem krku a oči si nalíčíte po vzoru pandy nebo nějaké nešťastnice na cestě do azylového domu, nebyl dobrý nápad.

Sdílejte článek
Štítky Jitka Čvančarová herec vzhled oděv Dálnice D1 Ornella Štiková

Přečtěte si také