Styl

23. února 2014 10:17

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

MÓDNÍ POLICIE: Největší strašidla tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Báro, to je svetr, nebo stan?

Uff, z tohoto modelu doslova oči přecházejí. Zvláštní svetr sepnutý opaskem připomíná spíše stan než část garderoby. Doufám, že tento outfit byl záměr a ne módní sebevražda. Jelikož společenská akce, na kterou Bára Vaculíková probíhala, byla v knihkupectví, je pravděpodobné, že se zpěvačka chtěla obléct ve stylu knižního trháku 50 odstínu šedi. Jinak je tento outfit mílovým krokem vedle.

Uber na bronzeru a na luxusu

Rádoby luxusní vzhled se Tereze Brabcové nepovedl. Myslím, že hlavním problémem je úprava vlasů a make-up. Doufám, že to je práce samotné modelky, ne profesionála. Make-up působí, jako by byl zbrkle aplikován na zadní sedačce taxíku s rozbitou žárovkou. Příště doporučuji o 4 až 6 vrstev bronzeru ubrat a možná si i zjistit, kam přesně se tento produkt nanáší. Zcela jistě to není na celou plochu tváří. Tereziny šaty mají sympatickou něžnou barvu. Transparentní dekolt posetý kamínky ale působí lacině. To samé platí i o psaníčku. Přestože jsou kožešiny velice in, ne všichni je dokážou prodat.

Dasho, ty jsi oslepla?

Panebože, co to je? Zpěvačka Dasha je bezpochyby krásná a talentovaná, ale obávám se, že i tak trošku slepá. Všechno je zde špatně. Boty mají nemožný tvar, džíny nemoderní střih a růžový top laciný vzhled. K tomu všemu marně pátrám po smyslu pásku na tomto outfitu. Není hezký a zřejmě ani nesplňuje žádnou významnou funkci, pokud tedy nemá za úkol držet pohromadě žebra. Pokud ano, má Dasha větší problém než nulové estetické cítění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také