Styl

23. dubna 2014 14:37

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nevypadat jako reklama na Velikonoce je dar od boha

MÓDNÍ POLICIE: Nevypadat jako reklama na Velikonoce je dar od boha

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Peštová má dar od boha

Tento model složený z netradičních barev i materiálů je kouzelný. Maximálně vystihuje aktuální trendy v podobě etnického stylu. Topmodelka Daniela Peštová se v módě orientuje jako ryba ve vodě. Takto bravurně zkombinovat barvy a nevypadat jako reklama na velikonoce je dar od boha. Tyrkysově modré šperky omladí, barva lilku dodá dramatický nádech a kožená sukně, která by na většině lidí vypadala jako neforemný pytel, na Peštové působí jako outfit vystřižený z titulní stránky módního magazínu. Přesně tak by to mělo být.

Tady se i školácká chyba dá odpustit

Kateřina Mátlová překvapila, když si oblékla model s koženkovými detaily. Šaty nejsou přeplácané a podtrhují její dívčí půvab, aniž by zpěvačka vypadala jako smyslů zbavená puberťačka. Přestože bychom silonky a šňerovací boty jindy hanily, v tomto případě nijak zásadně nevadí. U mladistvějšího outfitu se občas i nějaká ta školácká chyba dá odpustit.

Martina ví o módě své

Vzory jsou in. O tom ví své i Martina Jandová, které se oblékla do roláku s nepřehlédnutelnými potisky. Bohužel v tomto případě připomíná model spíš koberec než módní hit. Tato pletenina má své nejlepší časy za sebou, což prozrazuje vytahaný materiál na rukávech. Je to škoda, zbytek outfitu zlaté dezény dostatečně tlumí a moderátorka Jandová je žena, která příliš zkrášlovatel nepotřebuje. Tento svetr měl zůstat na dně šatníku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také