Styl

23. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nic pro, nic proti

MÓDNÍ POLICIE: Nic pro, nic proti

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nic pro, nic proti

Nevšední pojetí jezdeckého stylu v podání Daniely Šinkorové je zajímavé. Kombinace černé s červenou herečce sluší. Náhrdelník měl ale zůstat doma. Daniela sice mohla sáhnout po výraznějším a masivnějším kousku, ale ani tento doplněk modelu neuškodil. Outfit je jednoduchá klasika, která vás sice nevykopne na přední příčky hned za módní ikony, ale také s ní neuděláte žádnou zásadní chybu.

Terezo, proč se hyzdíš?

Co se týče módy, jsou prý šaty nejsnazší cestou k úspěchu. Nemusíte totiž přemýšlet nad zbytečným kombinováním svršků. Tento outfit je ale známkou toho, že se herečka Kostková na cestě za úspěchem naprosto ztratila. Ačkoli jsou fialové šaty hezké, střih dělá z jejího drobného pozadí plochu o velikosti vesnického statku.Ani volba obuvi nebyla příliš šťastná. Kozačky se k tomuto modelu nehodí, k outfitu do společnosti měla Kostková raději vklouznout do střevíčků. Co se týče make-upu a vlasů, v jednoduchosti je krása. Moderátorka je přece přitažlivá žena, proč se hyzdí laciným a příliš výrazným líčením v podobě fialové rtěnky?

Eliško, oblékáš se jako amatér

Šaty, které jedna z našich nejkrásnějších modelek zvolila, jsou příliš nudné. Jejich materiál prozrazuje laciný původ oděvu, dívčí střih už na slečně „Bůčkové“ působí infantilně. Pásek se možná hodí k obuvi, ale se stylem malých černých nemá nic společného. Přestože modelka Eliška Bučková chodila poslední dobou oblečená opravdu vkusně, tento outfit působí velmi amatérsky. Škoda.

Sdílejte článek
Štítky krása styl herec Eliška Bučková Daniela Šinkorová oděv

Přečtěte si také