Styl

6. srpna 2013 11:50

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Nikol, co ty boty?

MÓDNÍ POLICIE – Nikol, co ty boty?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol, co ty boty?

Nikol Moravcová se ve světě módy orientuje mnohem lépe než její kamarádka Míša Štoudková. Nikol ví, co jí sluší, nezabíjí outfit zbytečnými lacinými cingrlátky. Modelka většinou nosí takové oblečení, které kopíruje její siluetu. Šaty jsou jemné, kabátek elegantní. Jediné, co vzhled krásné Nikol kazí, jsou robustní boty. Přestože jsou moderní, ženské noze vůbec nelichotí. Na to příště pozor!

Jako pěst na oko…

Růžová košile se zajímavými detaily je hezká, barva modelce Hance Mašlíkové sluší. Džínové šortky jsou naprosto v pořádku. Modelka má pěkné nohy, tak proč je neukázat. Zajímavé jsou i sandály v tělové barvě. Je vidět, že si modelka potrpí na detaily, a to je dobře. Jako pěst na oko v tomuto outfitu působí dvě kabelky z italského módního domu poseté dezény. Pokud situace vyžadovala dva kousky, měla Hanka sáhnout po jedné kabelce s potisky a druhé jednobarevné, která by korespondovala se zbytkem outfitu.

Míšo, trvalá je out!

Modelka Michaela Štoudková se nebojí experimentovat. Černobílý model je hezký, elegantní a jistě pohodlný. Žabky se zlatými detaily dávají modelu luxusní nádech. Určitě bych ale ubrala na množství šperků. Tyhle vypadají lacině. Míše se nepovedl ani účes. Tenhle připomíná špatně udělanou trvalou. Doufám, že trend, který měl zůstat v zapomnění, se modelce nepodaří vzkřísit.

Sdílejte článek
Štítky obuv trend vzhled oděv Nikol Moravcová Michaela Štoudková

Přečtěte si také