Styl

17. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nikol jde proti tradici, ale je to krása

MÓDNÍ POLICIE: Nikol jde proti tradici, ale je to krása

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Netradiční, ale krásné!

Módní blogerka vsadila na spoustu barevných kousků, která netradičně zkombinovala. Výsledek je překvapivě hezký. Decentní kabát šedé barvy Nikol Moravcové sluší, top je také trefou do černého. Od pasu dolů je sice model trochu divoký, ale proč ne. Nikol nechce splývat s davem, a tak se s nudnou šedí poprala po svém.

To máš z muzea?

Bílá v létě může vypadat nejen skvěle, ale i kýčovitě. Toto je bohužel ten druhý případ. Vesta z plyše by se ještě s oběma přivřenýma očima dala tolerovat, ale upnuté legíny nikoliv. Obuv se širokými podpatky, kterou herečka zvolila, je zajímavá. Hlavou nám ale vrtá, které muzeum tyto artefakty Tereze Kostkové zapůjčilo.

Gábino, tohle je fakt hrůza

Začneme tím, že koženková bunda je příliš krátká. Pokračujeme konstatováním, že mikina s kapucí se pod tento typ svršku nehodí. Nejhorším kouskem na outfitu Gábiny Dvořákové jsou jednoznačně široké černé kalhoty s kapsami. Kabelka vhodná do kanceláře a boty na vysokém podpatku se k modelu nehodí. A není to jen tím, že si myslím, že modelka dnes do práce zamířeno neměla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také