Styl

3. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, jedeš ve šmoulím stylu?

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, jedeš ve šmoulím stylu?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol, jedeš ve šmoulím stylu?

Přestože už se moderátorka Nikol Moravcová konečně začala ve světě módy lépe orientovat, stejně občas šlápne vedle. V tomto případě ovšem Nikol udělala vedle přímo mílový krok. Dlouhé a výrazné šaty už nepotřebují nápadné šperky. Nikol sice doplňky sladila barvou, ale to opravdu nestačí. U nás v Čechách se často dopouštíme chyb, když se snažíme sladit dohromady příliš barevných prvků. Kabelka z dílny Imperial Design je zajímavá, ale jinak je tento model zklamáním. Tedy pokud se moderátorka nesnaží stylizovat do role Šmouly. V tomto případě by to bylo OK.

Radši oslepnout, než nosit tohle!

Herečka a moderátorka Viola Ottová vypadá jako pravá Barbie. Viola ale působí mladě. Není na ní vidět, že nedávno oslavila padesátku. Herečka je velmi drobná, její garderoba by byla malá i mravencům. Šaty se zvířecím potiskem a růžovým lemem jsou ale synonymem kýče. To ale není nic proti doplňkům. Při pohledu na růžovou tajně doufám, že oslepnu.

Slečno, zelená je pro vodníky, ne pro mariňáky

Křehká blondýnka, která se vydala na party uspořádanou k narozeninám režiséra Juraje Jakubiska, vypadá nenuceně a ležérně. Tento styl dívce sluší. Tentokrát mi nevadí dokonce ani capri kalhoty, které ženám hodně zkracují nohy. Jediné, co bych slečně vytkla, je barva těchto kalhot. K marina stylu se světle zelená nehodí. Jinak je ale tento outfit ideální na procházku po městě.

Sdílejte článek
Štítky styl Česko Juraj Jakubisko Barbie Nikol Moravcová

Přečtěte si také