Styl

27. února 2015 11:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Nikol má zřejmě příliš dlouhé nohy... takže asi nelže

MÓDNÍ POLICIE: Nikol má zřejmě příliš dlouhé nohy... takže asi nelže

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol má zřejmě příliš dlouhé nohy... takže asi nelže

Pokud toužíte po modelu, který vám během pár minut prodlouží půlky o deset čísel a zároveň vám zkrátí nohy, tak sáhněte po kousku se sníženým sedem, jako má Nikol Štíbrová. Herečka sáhla po ležérním modelu. Nenucené outfity sluší Nikol asi nejvíc. Jediné, co bych změnila, je obuv. Leské černé topánky se k džínům a mikině nehodí. Chtělo by to originálnější obuv nebo klidně i kecky. Kalhoty její postavu výrazně hyzdí, ale sympatický kukuč Štíbrové, tuto chybku vykompenzuje.

Smetana evidentně hledá angažmá u cirkusu

Emma Smetana je sice krásná žena, ale její vkus je prazvláštní. To, že se moderátorka ohání tím, že je ztělesněním francouzského šarmu, je komické. Od kdy se Francouzsky oblékají do gatí končících u krku? Střih gatí je hrozný, dělá i z toho sebemenšího pozadí zadnici o velikosti středně velkého statku. Vzor připomíná cirkusového klauna. Poprvé chápu, proč se jich děti tolik bojí. I mně to nahání hrůzu.

Agáta příjemně překvapila

Pokud je Agáta Hanychová nejlépe oblečenou dívkou v módní policii, musí být něco špatně. Dnes se to ale povedlo. Její model je zajímavý, moderní a neotřelý. Je sympatické, že po dlouhé době nevidíme prsa vycpaná tak urputně, že Agátě tlačí na dýchací trubici. Kombinace barev je zajímavá, střídmé barvy jsou v pořádku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také