Styl

28. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, narazil ti do hlavy opeřenec?

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, narazil ti do hlavy opeřenec?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol, narazil ti do hlavy opeřenec?

Módní blogerka působí poslední dobou spíše jako módní oběť než jako expert. Tento model je strašný. Přestože róbu speciálně pro Nikol Moravcovou vytvořil návrhář Jiří Kalfař, výsledek je silně podprůměrný. Šaty prazvláštního stylu jsou z materiálu imitujícího krokodýlí kůži, což je zcela nepochopitelná volba pro večerní ošacení. Aby toho nebylo málo, ozdoba ve vlasech vypadá, že Moravcové narazil do hlavy střemhlav nějaký opeřenec se sebevražednými sklony.

Míšo, tak tohle je fakt nuda!

Modelka Míša Štoudková zvolila šaty netradiční barvy, která jí jednoznačně sluší. Co je zarážející na tomto vzhledu, je fádnost. Nudné šaty – zde se o róbě snad ani mluvit nedá – jsou obohaceny o čelenku připomínající 20. léta. Střih šatů ale bohužel s touto dekádou absolutně nekoresponduje. Ozdoba na krku – zřejmě z dílny Swarovski – připomíná spíše klíčenku než náhrdelník. Výsledek? Komický...

Drž se svého stylisty!

Kateřina Sokolová zabodovala! Její delikátní róba působí maximálně luxusně, něžně i sexy zároveň. Jemný make-up je dokonalý. Zajímavé je, že oční stíny ladí k barvě náušnic. Záměr? Náhoda? To je jedno, tento vzhled se prostě povedl. Modelka Sokolová se buď skvěle vyzná v módě, anebo má skvělého stylistu, kterého by se měla držet zuby nehty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také