Styl

18. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, neboj se experimentovat

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, neboj se experimentovat

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol, neboj se experimentovat

Blogerka a příležitostná herečka Nikol Moravcová má skvělou postavu a nebojí se v módě experimentovat. Kožené šortky jsou sice nepraktické, ale pokud se vám je podaří správně zkombinovat, jako to udělala Nikol, vypadají opravdu skvěle. Zvířecí motivy jsou populární, kabátek se šedými rukávy je zajímavý. Tento model mne opravdu nenudí.

Gábina v dávce luxusu

Gábina Partyšová je tentokrát za dámu. Moderátorka výjimečně zvolila ženskou módu před sportovně laděným outfitem. Transparentní top je sexy, odhaluje jen ty správné části těla. Lodičky jsou decentní, dodají modelu nádech luxusu a šmrnc.

A co občas použít hřeben?

Herečka a moderátorka Markéta Hrubešová je důkazem faktu, že vám kalhoty se zvýšeným pasem udělají neskutečně dlouhé nohy. To je velké plus. Velké minus je to, že vám zároveň zkrátí trup a jako mávnutím proutku vykouzlí z těla tvar obrácené hrušky. To je na pováženou. Zcela určitě si neměla moderátorka soukat košili do kalhot, měla ji raději nechat viset ležérně přes kalhoty. Přidám ještě jednu radu: jemný a letmý dotek kartáčem na vlasy by s celkovým vyzněním outfitu Markéty Hrubešové udělal divy.

Sdílejte článek
Štítky móda herec Markéta Hrubešová Gabriela Partyšová Nikol Moravcová

Přečtěte si také