Styl

20. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, ty náušnice máš z lustru?

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, ty náušnice máš z lustru?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ty náušnice máš z lustru?

Tento model je zajímavý. Kožená bunda je pěkná. Díky jednoduchému topu nepůsobí lacině, ačkoli k tomu mírně inklinovala. Kabelka mi nevadí. Obuv s nápadnými detaily je však už zbytečně výrazná, přestože samostatně by jistě působila pěkně. Náušnice z výrazných broušených kamínků jsou děsné. Pocházejí s největší pravděpodobností z křišťálového lustru, odkud si je slečna aspirující na moderátorku zřejmě vypůjčila. Měla by je tam hezky rychle vrátit.

Který bača nosil tu tvou vestu ?

Míša Ochotská s módou bojuje zuby nehty a boj nemilosrdně prohrává. Vesta z umělé kožešiny je opravdu zajímavá. Zajímalo by mě, který bača ji právě teď postrádá. Výstřih až do půli hrudníku na moderátorce už dnes nikoho nepřekvapí. Moderátorčina prsa viděl snad už každý a bohužel v celé jejich délce.

Ten pásek je tak pro sebevrahy

Karin Babinská vypadá jako panenka. Křehká režisérka zvolila model, který absolutně neodpovídá společenské akci, na které byl představen snímek, jenž režírovala. Top je zajímavý, džíny jsou také hezké, ale hodí se tak na odpolední kávu s přítelkyní. Tento outfit neodpovídá dress codu dané akce, a to ani nemluvím o pásku. Ten se hodí snad jen pro lidi, kteří chtějí skoncovat se životem a nemají si na co utáhnout oprátku.

Sdílejte článek
Štítky náušnice lustr Karin Krajčo Babinská

Přečtěte si také