Styl

5. května 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Noide, tolik kapes nemá ani Krteček!

MÓDNÍ POLICIE: Noide, tolik kapes nemá ani Krteček!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Noide, tolik kapes nemá ani Krteček!

Vašek Noid preferuje drsnou módu pro ještě drsnější chlapy. Bunda bomber je skvělá, letos tyto střihy slaví comeback, takže oprašte starší modely a hurá do ulic. Boty jsou úžasné – přestože barevně s modelem ani trochu nekorespondují, jsou zajímavé a moderní. Jediné, co mě zaráží, jsou kalhoty. Tolik kapes nemá ani Krteček. Až příště Noid sáhne po klasičtějšímu modelu, výsledek bude skvělý.

Jseš sexy, a proto ti odpustím

Stará bunda, klasické kalhoty a kožené robustní boty. Vše v černé, vše už ledacos pamatuje. Styl rockera Vojtkovi zkrátka nikdo neodpáře. Na Pepovi je něco neskutečně sexy. Je to asi kouzlo osobnosti a sebevědomí, díky kterému zpěvákovi módní prohřešky procházejí. Kdyby to byl někdo jiný, na bundě s nápisem luxusní automobilové značky bychom nenechali nit suchou.

Co se skrývá pod kokrhelem?

Moderátorka Eva Decastelo v halence poseté puntíky příjemně překvapila. Že by konečně dala vale infantilní módě? No, nebudeme sundávat kalhoty, když brod je ještě daleko… Každý prvek jednotlivě je skvělý, ale dohromady spolu kousky oblečení neladí. Moderní robustní kozačky nejsou k elegantní halence vhodné. Ani vyčesaný kokrhel na hlavě s žádným prvkem nekoresponduje. K nánosu make-upu můžu říct snad jen to, že se pod ním určitě někde skrývá drobná moderátorka. S jistotou to ale říct nemohu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také