Styl

18. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nostalgie po VyVolených 1. část

MÓDNÍ POLICIE: Nostalgie po VyVolených 1. část

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nudné a přeplácané

Tento model je ten nejlepší, který jsem na silikonové krásce Zdeně dosud viděla. To ale neznamená, že je skvělý. Zlatý náramek je kýč jak bič. Připomíná cenu vystřelenou na střelnici. Legíny s lesklým povrchem jsou out už několik sezon a navíc rozšiřují stehna. Příště je doporučuji odložit na dno šatníku nebo někam jinam, kde je už nikdo nenajde. Zdeňce Souškové se podařilo nemožné, dala dohromady neskutečně nudný a zároveň přeplácaný model.

Prostě jsi to zabila!

Začneme s tím, že se k těmto šatům náhrdelník nehodí. Příliš se tluče se zlatým lemem malých černých šatů. Lucie jednoduše zabila doplňky docela hezké šaty. Černé silonky jsou k tomuto modelu tragické. Jsou nemoderní, nevhodné a nevkusné. Černé boty svým stylem outfitu absolutně neodpovídají. Lucie měla sáhnout po klasických střevíčkách v černé nebo ještě v lepším případě zlaté barvě.

Honza vypadá jako komparzista z Dallasu

Honza připomíná díky bílým teniskám a pásku komparzistu ze seriálu Dallas. Kromě nešťastné volby doplňku je zde další chyba. Vše, co má Honza na sobě, je příliš velké, pásek by se měl zkrátit aspoň o půl metru. Černé kalhoty jsou zbytečně volné, ležérní košile se k nim nehodí. Tento outfit mírně nasvědčuje tomu, že Honza počítá s extra kily, která přijdou ruku v ruce se svátky, anebo mu oblečení kupuje maminka s tím, že možná ještě povyroste. V obou případech je to nešťastná volba.

Sdílejte článek
Štítky styl Dallas oděv

Přečtěte si také