Styl

19. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nostalgie po VyVolených 2. část

MÓDNÍ POLICIE: Nostalgie po VyVolených 2. část

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Romana vyhrála! (Boj s anorexií!)

Romana vypadá vedle exVyVolené Evy jako modelka. Její outfit ale i tak silně připomíná nabídku módních prvků, kterou naleznete v katalogu levného potravinového řetězce. Top se zvířecími potisky s modrým nádechem ve mně vyvolává sebevražedné sklony. Při pohledu na Romaninu sukni je evidentní, že soutěžící reality show vyhrála boj s anorexií na plné čáře. Takže jí opravdu gratuluji!

Evo, tohle je vulgární a bez sexappealu!

Tato róba je vhodná pouze do přítmí levného vykřičeného domu, který najdete na lukrativní adrese u dálnice směrem na Německo. Tento model opravdu ocení jen alkoholem omámená vepřová hlava, která má místo dioptrických brýlí polní dalekohled a doma za manželku nestvůru Helgu. Eva působí extrémně vulgárně. ExVyVolená lacině prodává svou štíhlou postavu, ale sexappealu má asi stejně tolik jako Mars občanů – nula!

Zoufalý komparsista Thomas

Ideální outfit, který skvěle zapadá do fronty na Úřadu práce. Bílé tenisky jsou hrozné, nemoderní a jejich barva zoufalá. Thomas vypadá jako komparsista ze seriálu Odpadlík, v němž tehdy hlavní roli ztvárnil sexy lamač srdcí žen všech věkových kategorií, Lorenzo Lamas. Polo tričko je OK. Stejně tak jako kalhoty – nenadchne, ani neurazí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také