Styl

24. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Nudně monotónní klasika

MÓDNÍ POLICIE: Nudně monotónní klasika

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nudně monotónní klasika

Markéta Hrubešová má ráda klasiku. Černé kalhoty a bílá halenka působí jako uniforma. Tato kombinace sice splňuje požadavky klasiky, ale nijak nenadchne. Balerínky k outfitu ladí. Kabelka zase dodá oblečení nutnou dávku luxusu. Hereččin model ale postrádá nápad, je nudně monotónní.

Agáta konečně nabrala správný směr

Mladá paní Prachařová se ve světě módě orientuje čím dál víc. Tělový overal je in a sexy. Jenže je bohužel o dvě až tři čísla větší, než by Agáta potřebovala. Spadlý rozkrok zkracuje modelce nohy. V tomto případě vypadá jako luxusní pytel brambor. Přestože zde udělala moderátorka chybu, její kroky míří správným směrem.

Laciný chaos

Eva Decastelo je známá svým pohodlným stylem, který má u moderátorky vždycky mírně laciný nádech infantilnosti. Gumové žabky jsou skvělé na pláž, do města se nechodí, a na červený koberec už vůbec ne. Džínové šortky jsou v pořádku. Postava Evy Decastelo si je zaslouží. Bohužel vzory na velké kabelce a topu se velice tlučou, asi jako vojáci v době Třicetileté války. Tento model působí chaotickým dojmem. Zde dávám palec dolů.

Sdílejte článek
Štítky styl Eva Decastelo Markéta Hrubešová Třicetiletá válka

Přečtěte si také